Dekorativní stěrky

S dekorativními stěrkami se přátelíme díky našemu stavebnímu zaměření a jakési mé celkové náklonnosti pro výjimečné povrchy. Stěrky pro nás však neznamenají jen kvalitní, praktickou a velmi odolnou náhražku přírodních materiálů, jako je dřevo, kámen či vzhled betonu, ale jsou pro nás zejména tou velmi příjemnou fází stavby, která dotvoří konečný vzhled zevnějšku budovy, nebo zdůrazní důležité části vašeho interiéru. U použití mikrocementových materiálů, mj. hojně využívaných na stěrkování podlah i stěn koupelen či komerčních prostor, jsou dalšími benefity především extrémní odolnost, jednolitost povrchu beze spár, protiskluznost a navíc, jsou šetrné k životnímu prostředí.
Petr Prokop

 

Stěrka jako imitace fasádního obkaldu


Kamenné a cihlové vzory, imitace dřeva v několika barevných odstínech, nebo v efektu pohledového betonu od výrobců Baumit a Ceresit. Tyto stěrkové materiály jsou plně kompatibilní se zateplovacími systémy ETICS, takže nabízejí nejen přírodní estetiku, ale i účelné kvalitativní vlastnosti.

    

 

DEKORATIVNÍ STĚRKY TOPCIMENT


Mikrocement: Je dekorativní kompozitní povlak na bázi cementu, pryskyřic na vodní bázi, přísad a minerálních pigmentů. Je to ideální materiál pro vnější i vnitřní povrchy (použitelný na podlahy, stěny i stropy ...) Plochy se provádí bez spojů a spár, proto je čištění a údržba velmi snadná Topciment vám nabízí širokou škálu možností a povrchových úprav, jejichž limit nastavujete pouze vy. Dodejte svým pokojům jedinečný a osobní charakter díky všem možnostem, které Mikrociment nabízí: různé textury, široká škála barev, různé povrchové úpravy laků (matné, super matné, saténové a lesklé). Více v galerii níže.

 

 

Dekorativní stěrky RIWES


Roccia Rigata: Luxusní vzhled, elegance a nadčasovost, která nepodléhá módním trendům. Výraznost kresby lze při aplikaci ovlivnit silnějším či slabším "utažením".

Kalahari: Velmi oblíbená stěrka, která vyniká svým výrazným vzhledem. Liší se zrnitostí písku, jehož množství lze během aplikace ovlivnit. Docílíte tak výraznějšího či jemnějšího vzhledu.

 

Roccia Metamorfica: Elegantní stěrka imitující povrch horniny a horských masívů. Díky unikátnímu složení produktů a správné aplikaci zkušeným pracovníkem bude tato stěrka zkrášlovat vaše prostory po desetiletí.

Seta Damascata: Velmi luxusní stěrka zaujme na první pohled. Díky speciální aplikační technice vzniká na povrchu několik odstínů jedné barvy. Při správném nasvícení je tato stěrka ještě více výrazná a elegantní.

Spacante: Originální stěrka imitující rozpraskanou vyschlou poušť. Praskliny vznikají díky moderní technologii a vznikají vždy v závislosti na mnoha okolnostech a pokaždé jinak.

Shine: Elegantní a luxusní stěrka, oblíbená hlavně do dětských pokojů či na jakékoliv podsvícené stěny. Vyniká svým třpytivým efektem, díky jemným třpytkám. Výběr z mnoha barevných kombinací a také z mnoha barevných provedení třpytek.

Velluto: Jemná dekorativní stěrka, která je díky jemné struktuře v světlejších odstínech velmi dobře kombinovatelná s mnoha dekory ruzných barev.

 

Napište nám

Ke kalkulaci ceny potřebujeme nemálo informací. Nemáte-li jasno o dekoru a materiálu z naší galerie, zašlete nám prosím foto stěrky, třeba i někde z internetu. Dále prosím upřesněte, o jaký podklad či plochu se jedná (původní štuk v dětském pokoji, koupelna před rekonstrukcí, schodiště, krb..), jaký je rozměr upravované plochy, kde je místo realizace a její cca termín. Hodit se bude i více fotografií realizované plochy / prostoru. Cena pro vás bude tak přesná, jak přesná budou vaše data.

vložte soubor

Fotogalerie